Sunrise Festival bardzo często określany jest "polskim tomorrowlandem" i nie jest tak bez powodu. Festiwal ten jest jedną z największych i najbardziej popularnych muzycznych imprez w kraju. Do 2018 roku odbywał się w Amfiteatrze znajdującym się w Kołobrzegu, który zmieniał się na trzy dni w światową stolicę muzyki elektronicznej.

Jeden z najbardziej znanych festiwali muzyki elektronicznej w Polsce przyciąga ludzi nie tylko genialnym line-upem, który składa się z najlepszych polskich i światowych DJ'jów, ale również ilością efektów specjalnych i wizualnych, które wprawiają w zachwyt barwnością kolorów i pomysłowością.

Historia festiwalu sięga początku lat 90, ale oficjalnie pierwszy Sunrise Festival miał miejsce w 2004 roku. Od jakiegoś czasu RMF Maxxx obejmuje patronat medialny nad Sunrise'em, które prowadzi transmisję koncertów dając tym samym możliwość posłuchania niesamowitych DJ'ów wszystkim zainteresowanym elektroniczną muzyką płynącą z Kołobrzegu.

Sunrise Festival 2018 przeszedł do historii jako ostatni organizowany Sunrise w Kołobrzeskim Amfiteatrze. Swój związek z jednym z nadmorskich miast zakończył jednak z ogromną pompą. Postawione zostały trzy wspaniałe sceny, na których można było zobaczyć i usłyszeć najwybitniejszych przedstawicieli muzyki elektronicznej. Na tegorocznym festiwalu wystąpili między innymi: Don Diablo, Throttle, Robin Schultz, Eric Prydz, Armin Van Buuren, Martin Solveig, Disciples, Oliver Heldens, Dj Snake czy Timmy Trumpet. Nie zdziwiło więc nikogo to, że bilety wstępu na sobotni dzień festiwalu rozeszły się oka mgnieniu.

Możesz mieć pewność: Sunrise Festival to wyjątkowe miejsce, warte odwiedzenia, aby kolekcjonować niezwykłe wspomnienia.

Brak komentarzy

Zostaw komentarz